icon

TouchPal Keyboard

6.9.9.5_6608

5.0

8

Evet, akıllı telefonunuzda daha hızlı yazmanız mümkün

1.2M

Bu uygulamayı oyla

TouchPal Keyboard size çok daha hızlı yazmanızı sağlayacak bir dizi kısayolu kullanma şansını sunan Android cihazlar için yapılmış bir klavyedir.

Android klavyelerinin çoğunda olduğu gibi TouchPal Keyboard yazarken yapabileceğiniz tüm küçük hataları düzeltecek optimize edilmiş ve geliştirilmiş bir kelime düzeltici içerir. Bu sizin daha akıcı yazabilmenize yardımcı olur, çünkü geri dönüp tek tek harfleri veya başka hataları düzeltmek zorunda kalmazsınız.

Üstelik TouchPal Keyboard yazdığınız kelimelerin çoğunu ve onları hangi sırayla yazdığınızı da hatırlar. Bu da uygulamayı ne kadar sık kullanırsanız bir sonra söyleyeceğiniz şeyi o kadar doğru tahmin eder demek oluyor.

Kısayollar sayesinde, klavyeler arası geçiş yapmadan (ki bu yazı akışınızı gerçekten etkileyip çok can sıkıcı bir duruma yol açabiliyor) sayıları ve diğer sembolleri kullanabileceksiniz. Ve sil tuşunun üzerinde parmağınızı gezdirerek tek tek harfleri silmek ya da tüm kelimeyi silmek seçenekleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

TouchPal Keyboard çekici kişiselleştirme seçeneklerinin yanında tonlarca ilginç özelliği bulunan çok kapsamlı bir klavye. Kendinize tamamen yeni, benzersiz bir klavye hediye etmek için çok sayıdaki yüzünün birinden yararlanabilirsiniz.
Uptodown X